Background

Hakkımızda

Hakkımızda

   Scrapo Plastik plastik hurda ticareti ve maden ekipmanları endüstrisi üzerine ithalat-ihracat yapan yenilikçi ve vizyoner bir kuruluştur.

   Bugün dünya çevresini çevreleyen en önemli sorunlardan biri, plastik atık miktarıdır. Plastik ürünlerin %90'dan fazlası geri dönüştürülemez ve yaklaşık %75'i çöplüklerde yolunu bulur. Bu, şimdiye kadar düzenli depolama sahalarına 6 milyar tondan fazla plastiğin atılmasıyla plandı ve sayılar her yıl endişe verici bir şekilde artıyor. Bu durumla başa çıkmanın bir yolu, tüketimi azaltarak plastik malzeme üretimini azaltmaktır. Ancak plastik ürünler günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği için onlardan kurtulmak bu kadar kolay değil. Bunun için plastik endüstrisinde geri dönüştürülebilir plastik hurdaların kullanılması ve kullanımının yaygınlaştırılması gerekmektedir.

   Bizler bunula birlikte küresel pazarda karot sandığının madencilik ve arama şirketlerine, sondaj endüstrisine, inşaat işletmelerine, araştırma tesislerine, iç ve dış pazarlardaki enerji şirketlerine ihracatını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz; mümkün olan en yüksek standartlarda üretilmiştir. Firmamızın garantisi altındadır. Daha kaliteli ürünler üretmek amacıyla Ar-Ge'ye yoğun yatırım yaparak ürün ve tasarımımızı sürekli geliştirmekteyiz.